1.0.17 Léto, léto, víkendové léto, a jeden Vetřelec, prosím

26. května 2017 v 16:54 | Orili |  Diary
Tak je to tady, další víkend před námi!

Podle předpovědí už je tenhle víkend na opalování a koupání, o čemž asi každý normální člověk začne pochybovat sotva tohle uslyší, zvláště, když jsou rána tak krásně chladná, ne - li někdy ještě post-zimová a fouká studený severáček. Není to totiž tak dávno, kdy během dne najednou začalo sněžit a na blížící se polovinu jara to opravdu nevypadalo, každopádně, teď už to k tomu létu směřuje. Sama o sobě ráda říkám, že jsem horkokrevná, protože jsem nosila mikiny ke konci března, kdy teploty občas klopýtly a hupsnuly rovnou pod nulu a jakmile se vyšvihnou nad 15 stupňů Celsia, je mi vedro jako v ří-píp. Ať si kdo chce, co chce, říká, když je mi vedro, je mi prostě vedro, ale sama umím uznat, kdy to na koupání je - a kdy naopak není (což je současný případ).

Teplé počasí neznamená jenom nárůst zeleně, kterou by mohli vegetariáni pozřít, protože všichni víme, jak celou zimu hladovějí po tom, aby získali energii a mohli se krvelačně vrhnout na nic netušící všežravce z řad skutečných Homo sapiens sapiens a umlátit je správností zelené stravy, přičemž se vás budou pokoušet umlátit tyčinkovýma rukama, které vypadají jako od Barbie...; přibude i lidí s krátkými tričky a topy na ramínka, holky se sukněmi a ponožkami v sandálech, ale hlavně nárůst rudotvářích bezdomovců, zlodějů a feťáků, sebevražedných "emo" dětí, které jsou "strašně temný a zlý" (nebo jenom dětí s mobily a tablety většími než jsou jejich proklaté hlavy), také bude nově vysazena řádka psých hoven, Kájínků, odpadků mimo odpadkové koše, strašně moc romantických zamilovaných párů a natáčení porna na veřejném prostranství (a to jsem zažila taky a vůbec jim nevadila skupina dětí okolo, hlavně aby byly sexy záběry okolo starého stromu… :D).

Pro tenhle víkend budu ovšem děsit v kinosálu na Vetřelcovi, na novém dílu, na který se těším jako malá bleška. Třeba to bude stát za to!

zdroj: GeekExchange.com
 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 26. května 2017 v 21:09 | Reagovat

Já  byla na novém Vetřelci v kině a moc  se mi líbil! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama